KONST / Litografier / Färglitografi 9344290
*
nr 934 4290
Färglitografi
Christer Sandelin, 7/20, bladets mått: 51x83
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:26:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/1 13:28:31
1
150 kr
5/1 10:04:01
2
150 kr
5/1 10:04:01
1
150 kr (Budbetjänt)
5/1 10:04:11
2
200 kr
5/1 10:04:37
2
300 kr
10/1 14:28:10
1
250 kr
10/1 14:28:10
2
300 kr (Budbetjänt)
10/1 14:29:04
1
350 kr
11/1 16:41:31
3
600 kr
11/1 18:56:31
4
600 kr
11/1 18:56:31
3
600 kr (Budbetjänt)
11/1 18:57:55
4
700 kr
12/1 18:21:28
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christer sandelin färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:49
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4290
Färglitografi
Christer Sandelin, 7/20, bladets mått: 51x83
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/1 13:28:31 | 1 | 150 kr |
5/1 10:04:01 | 2 | 150 kr |
5/1 10:04:01 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
5/1 10:04:11 | 2 | 200 kr |
5/1 10:04:37 | 2 | 300 kr |
10/1 14:28:10 | 1 | 250 kr |
10/1 14:28:10 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
10/1 14:29:04 | 1 | 350 kr |
11/1 16:41:31 | 3 | 600 kr |
11/1 18:56:31 | 4 | 600 kr |
11/1 18:56:31 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
11/1 18:57:55 | 4 | 700 kr |
12/1 18:21:28 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christer sandelin färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:49